Pracovní místa


Aktuálně hledáme kolegy na 2 pracovní pozice:


Klinický psycholog/Psycholog ve zdravotnictví


Do kolektivu naší ambulance klinické psychologie hledáme kolegu/kolegyni na pozici klinický psycholog/psycholog ve zdravotnictví.

Jedná se o úvazek 1,0 s možným nástupem již od 1.9.2023 nebo později na základě dohody. Náplní práce je diagnostika i psychoterapie. Uvítáme kolegu se zájmem i o práci s dětmi. Pozice je vhodná i pro psychology v předatestační přípravě, jelikož se zaměřujeme na péči o pacienty se širokým spektrem potíží, disponujeme prakticky všemi dostupnými diagnostickými metodami a zakládáme si na kvalitě poskytované péče.


Jsme ambulantní zařízení s šesti klinickopsychologickými ordinacemi a nabízíme podpůrné pracovní prostředí v menším přátelském kolektivu. Máme akreditaci pro vzdělávací program Klinická psychologie i Psychoterapie, a to i pro teoreticko-praktickou část (kazuistické semináře). Podporujeme vzdělávání zaměstnanců prostřednictvím kurzů, ale i přímo na pracovišti pomocí každodenního vedení. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a finanční podporu specializačního vzdělávání. Požadujeme ukončený kurz Psycholog ve zdravotnictví.

Váš životopis či případné dotazy, prosíme, pište na ordinace@klinickapsychologie.cz


Klinický psycholog/Psycholog ve zdravotnictví schopný pracovat v Anglickém jazyce


Do kolektivu naší Ambulance klinické psychologie na Praze 5 hledáme kolegu/kolegyni na pozici klinický psycholog/psycholog ve zdravotnictví, který je schopný pracovat diagnosticky i terapeuticky v anglickém jazyce.


Jedná se o úvazek 0,5 - 1,0 s možným nástupem od 1.10.2023 nebo později na základě dohody. Náplní práce je diagnostika i psychoterapie v českém i anglickém jazyce. Uvítáme kolegu se zájmem i o práci s dětmi. Pozice je vhodná zejména pro psychology, kteří studovali psychologii v zahraničí. Požadujeme ukončený kurz Psycholog ve zdravotnictví. Výhodou (nikoli podmínkou) je jazyková zkouška z anglického jazyka.

Jsme ambulantní zařízení s šesti klinickopsychologickými ordinacemi a nabízíme podpůrné pracovní prostředí v menším přátelském kolektivu. Máme akreditaci pro vzdělávací program Klinická psychologie i Psychoterapie, a to i pro teoreticko-praktickou část (kazuistické semináře). Podporujeme vzdělávání zaměstnanců prostřednictvím kurzů, ale i přímo na pracovišti pomocí každodenního vedení. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a finanční podporu specializačního vzdělávání. 


Váš životopis či případné dotazy, prosíme, pište na ordinace@klinickapsychologie.cz